לאתר הבית של מעות
חפש חיפוש בלקסיקון
רשימת תחומים
1. לקסיקון בנושא ארגון וניהול עסקים (3310 ערכים)
מילון שנועד להיות מדריך ומכוון לידע המגוון הדרוש למנהל ולמנוהלים כדי לשפר את הניהול באמצעות פיתוח עצמי, כולל הבנת אסטרטגיות הניהול, האמצעים הטכנולוגיים והמתודולוגיים באירגון.

2. לקסיקון בנושא ביטוח וניהול סיכונים (2188 ערכים)
המבחר הרחב ביותר של מונחים והסברים בתחום הביטוח, קופות הגמל והפנסיה שבהם עשויים להיתקל הן אנשי המקצוע והן הציבור הרחב בשעה שהם שוקלים עשיית ביטוח או קבלת ייעוץ בתחומים אלה.

3. לקסיקון בנושא בנקאות ושוק ההון (8069 ערכים)
מילון שנועד לסייע לבנקאי וללקוחו להבין האחד את השני על ידי הבנת הלשון בה משתמש הבנק ודרך פעולתו. הוא מתאר את מיגוון האירועים והמכשירים הפועלים בשוק זה בצורה מוסמכת, ומעודכנת .

4. לקסיקון בנושא יחסי עבודה (1722 ערכים)
מונחים בתחום הרגיש והנוגע בפעולות היום-יומיות שלנו, הכולל איגודים מקצועיים, דיני עבודה, הנעת עובדים, זכויות וחובות וכיו"צב. מונחים חיוניים למערכת כולה - מעסיקים ומועסקים.

5. לקסיקון בנושא ייצור ותפעול (2378 ערכים)
מילון המגדיר את המונחים הכרוכים במשאבים ובדרכים העומדים לרשות ארגון כדי להפוך תשומות לתפוקות, כדי להשיג אפקטיוויות תפעולית אופטימלית וכן בתורות הקשורות באלה.

6. לקסיקון בנושא כלכלה וסטטיסטיקה (4504 ערכים)
מילון מקיף ומהימן של המונחים, התיאוריות הכלכליות, המוסדות, האירועים והמגמות בכלכלה העולמית והמקומית, הנדרשים לכל מי שרוצה ללמוד על הנעשה בתחומים אלה או לרענן את ידיעותיו.

7. לקסיקון בנושא מחשבים ומערכות מידע (4826 ערכים)
המחשבים תופסים היום מקום שלא ניתן לוותר עליו בכל אחד מתחומי הכלכלה, המינהל והעסקים. הבנת דרך פעולתם והכרת המונחים הקשורים בהם הם תנאי לנטילת חלק בעבודת אירגון כלשהו.

8. לקסיקון בנושא מידות ומשקלות (285 ערכים)
מילון המאפשר הבנת המידות והמישקלות בארצות שונות ובתקופות שונות. כלומר, בין אלה המשמשים כיום ובין אלה ששימשו בעבר או שהם משמשים ציבור מסוים.

9. לקסיקון בנושא משאבי אנוש (1375 ערכים)
הבהרת מונחים באחד הנושאים הרגישים והמסובכים ביותר במערכת האירגונית. מערכת זו מחייבת תיקשורת מתמדת בין הנוטלים בה חלק ושפה אחת היא תנאי מוקדם למניעת אי-הבנות.

10. לקסיקון בנושא שיווק ופירסום (3208 ערכים)
הגדרת מונחים ושיטות בשני תחומים מרכזיים בתמהיל העסקים של חברות פרטיות וציבוריות. בתקופתנו השתנו שיטות המכירה והפירסום באמצעות תפיסות וטכנולוגיות חדשות שחשוב להבינם.

11. לקסיקון בנושא תיקשורת (1397 ערכים)
הצגת מונחי עולם התקשורת על ענפיו השונים - כתובה או אלקטרונית - ודרכי פעולתם, תיקשורת החוצה גבולות ותרבויות. המילון, בשלב זה, הוא חלקי בלבד והוא יורחב בחודשים הבאים.

12. לקסיקון בנושא חשבונאות וביקורת (2744 ערכים)
הסבר של מונחים תיאורטיים ומעשיים העוזרים להתגבר על הז'רגון המקצועי ועל הביטויים הטכניים השונים כדי להוות מדריך בתחום זה לכל מי שמצוי בעולם העסקים.

13. לקסיקון בנושא מקרקעין (2214 ערכים)
מילון שנועד לתת כלי להבנת שפת המיקצוע לכל מי שעוסק בתחום: קבלנים ובעלי מלאכה אך בעיקר רוכשי דירות ונכסים אחרים שיוכלו למצוא הסברים למונחים שונים המשפיעים על מה שהם מקבלים.

14. לקסיקון בנושא דיני עסקים (1966 ערכים)
מילון שנועד להגדיר מונחים ולתת הסברים לצדדים המשפטיים המגוונים המלווים את המערכת הכלכלית בתחומיה השונים. הגדרות והסברים המיועדים לעזור במיוחד למי שאינו בעל מקצוע וניתקל בנושאים אלה.

15. לקסיקון בנושא תחבורה (1824 ערכים)
תנועה של אנשים וסחורות ממקום למקום - היא גורם מרכזי בכלכלה ובעולם העסקים. התחבורה מקיפה תחבורה ימית, אווירית ויבשתית וכל אחד מאלה מתחלק לתחומי מישנה ובכל אחד מאלה מאות מונחים ומושגים הקשורים לתחום.

16. ראשי תיבות עבריים (1014 ערכים)
עולם העסקים והקשור בו משוּפע בראשי תיבות שהם כתיב מקוצר של מושג. בדרך כלל הם מצויינים באמצעות האות הראשונה, או האותיות הראשונות, של המושג ולרוב יש בהם גרשיים. לפעמים אותם ר"ת משמשים יותר ממושג אחד ואלה מובאים בערך האחד אחרי השני. הגולש יצטרך לבחור במושג המתאים על פי העניין.

17. ראשי תיבות לועזיים (1871 ערכים)
עולם העסקים והקשור בו משוּפע בראשי תיבות שהם כתיב מקוצר של מושג. בדרך כלל הם מצויינים באמצעות האות הראשונה, או האותיות הראשונות, של המושג ולרוב יש בהם גרשיים. לפעמים אותם ר"ת משמשים יותר ממושג אחד ואלה מובאים בערך האחד אחרי השני. הגולש יצטרך לבחור במושג המתאים על פי העניין.

מספר הערכים בכל הלקסיקונים: 44895

לצפיה מרוכזת בכל הערכים - מילון מעות - מילון עברי-אנגלי/אנגלי-עברי של כל לקסיקוני מעות.
 
האתר נבנה ע"י Click for details עולמות אפשריים בע"מ - השימוש בלקסיקון כפוך לתנאי השימוש בו
מתוך הלקסיקונים של איתן אבניאון © 2021
אודות האגרון
רשימת תחומים
חיפוש
קישורים
מחשבונים
פרסם אצלנו
הערות לעורך
מה חדש
מאמרים וכתבות
מילון מעות